Cilt hastalıkları

Hakkında , yani fiziksel belirtiler ruhsal, bilim tarihi, bizim deri gibi duyu organı bizim, sadece bilgi ve dış dünyada değil, iletmek için. Sorun, ruh, bilinçaltı mesajları, biz de dış dünya ile iletişim, farklı tezahürleri deri hastalığı olarak.Biz alışkın hastalar, davetsiz misafir, bir kendi saldırı vücudumuzun. Bu kez doktor için yüz ve düşünmek, bize e-posta gönderin hastalığa karşı ilaçlar ya da daha kötü durumda, bir neşter oluşturmak için yardımcı olacak bir düzen içinde denge organizasyon, denge.

 

etkisi ruh hastalığı deri

Bu durumda, katılımcı şifa pasif hasta. Başka bir resim, ancak, açılır önümüzde, biz öğrenmek, okumak bizim sembolizmi vücut. İlk bakışta şaşırtıcı olabilir, eğer biz bir görünüm yapmak, bir hizmet için, eğitim için, siz de bir rol oynamak bile bilmeden. Eğer kaparlar rolü anneler, aynı şekilde biz yapmak için bir şifa, bir düzen. Bu varsayım çeşitli saygın doktorlar ve psikologlar kucakladı ve çok etkili bir uygulama. Kim derin bir beden-ruh ilişkisi, biliyorlar, hizmet için uzak bizim rastgele. Araştırmalar göstermiştir ki, bazı kişilik özellikleri sistematik olarak belirli bir tür hastalık için yatkınlık. Aracı bu tür hakkında bilinmektedir (ruh = ruh, soma = vücut), ve bir isim verir, Franz Alexander, Carl Gustav Jung ve Freud.

Eğer bilinçli olarak, biz koymak bizim kendi sorunları ve adını verebiliriz bizim ihtiyaçlarını, geniş anlamda, diyebiliriz ki, biz olmak, bizim için iyi. Bu durumda, beden ve ruh, arkadaşım, birlikte çalışıyoruz, yani sağlıklı. Sık sık, ancak, józanabbik karşı bizi dinlerken hareket gibi görmek istemiyorum, arkadaşlarınızın nerede/ortağı basınç, anne serbest bıraktılar bizi, bazen biz istiyoruz çatışma önlemek için, bu yüzden çalışmak yerine kendi konumunu savunmak için, ya da biz gidelim kendi çıkarları yanında, cömertçe ileri. Bize de, ne yazık ki, biz kendilerini,: kullanım hakkı, biz yenik basınca adamak, iyi olmak için.

bölge deri hastalıkları

Bu durumda, vücut isyan: yerine biz. Uyarı işaretleri, gönderdiğiniz bize bir mesaj şekli ve belirtileri. Eğer bilinçli olarak ve kendi biz kendi arzuları, vücudumuz bizim için yapmak anlamına gelir yaşam noktası olan bu alanda, bizim gibi sınırı geçti, nerede ve nasıl kendimizi veriyoruz. Söylenebilir, bu nedenle, bu hastalığın sık sık şans bulmaya, bizim hayat ve manevi dünya, hangi toprakları kaybettik birbirleri ile temas bize inkar, arzularımız, hedeflerimiz, bizim ihtiyaçlarını karşılamak.

Sınır faz, cilt, eğitim, iç ve dış, ama bizi değil, değil, tek başına bir dünya. Herhangi iki ilişkilerinde zorluklar, cilt üzerinde görünür.
Yaşla birlikte deri bulguları . Çocukluk çağında en sık, morluklar, yara izleri olarak deri belirtileri olan hayat ve mevcut durum, zorluklar nedeniyle adaptasyon ile ilgili bir semboldür. Hasarı gösterir, ne kadar uzağa gidebiliriz bu dünya var olduğu bir sınır değer aşılmamalıdır. Şudur: bir çocuk var, başka bir gücü, yaralanma şiddeti, hangi ile o tepki gösterir, iç duyarlılık.
Çocukluk çağı ergenlik döneminde-bu, her şeyden önce sivilce şeklinde eğimli yüzey yanan güç, özgürlük arzusu, fren sinir bozucu olabilir. Bir genç başka bir yer gizlemek için cilt, cilt üzerinde oluşmuş küçük krater gelen patlama sembolize. Gerilim ve éntudat bu formda ulaşabilirsiniz dağ tepe. Deri belirtileri genel olarak, yaşı ne olursa olsun, genel olarak dikkat çekmek için yolu daha fazla ilgileniyor bizimle, çünkü bir şey, yüzeysel bir sorun değil, fren. Bilinçaltı bir sorun çoğu zaman, özveri ve güveç durgun bir bağlamda anlamlı hale gelir, ve zorlamak için dikkat.
Yardım için bir çığlık, ya da herpes zoster

Sedef hastalığı deri belirtileri göstermektedir ki, bir kişinin bilinçaltının mümkün değil, kendisi ile doğru iletişim kurmak, dış dürtülerin bağlanması. Cilt soyma azalma gibi hastalıklar sedef hastalığı (psoriasis), temelde, bir fırsat, bir kişi gerçek dışı gelişmiş kritik duygusu nedeniyle yapmak mümkün değil, kendi görünümü hakkında kendinizi ve bekleniyordu. Sonsuza kadar mutsuz.

admin

admin wrote 4 posts

Post navigation


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>